Select Page

VVV MATKASARJA AVAMATKAL „NAUDIME TALVE!“

Ootame loodus- ja liikumishuvilisi seiklejaid laupäeval, 3. veebruaril kell 11-15 Vapramäele talvisele matkarajale. Liikumine rajal toimub iseseisvalt  sulle sobival ajal ja mahus. Vapramäe loodusmaja poolt on kaart ja juhised. Läbitav rada koos sellel olevate punktidega saab olema põnev. Saad lahendada  erinevaid ülesandeid või koguda hoopis tähti.

Osalustasu 5 eurot, sooduspilet 2 eurot (õpilased ja noored kuni 26 aastat, pensionärid). Perepilet 12 eurot. Lapsed kuni 7 aastat tasuta. Võimalik soetada kogu matkasarja pilet (täiskasvanu 35 eurot, perele 70 eurot) ja toetajapilet. Vaata piletite hindu SIIT

Kohapeal saab tasuda ainult sularaha eest. 

Osalustasu saab kohe tasuda ka ülekandega: Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus, EE941010220001454014 – selgituseks nimi, kes registreerimise teeb. 

 

Jälgi ilmaolusid ja pane selga sobivad riided ja jalga sobivad jalanõud. Kui ilm on kelgutamiseks sobiv, võta lastele kaasa kelk.

Kohale tulemise ja parkimise juhised leiad SIIT  

Parkimine Elva poolses parklas. Parkimiskohtade puudumisel saad parkida Vapramäe Forelli poolsele teealale.

Registreeri matkale siin https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AMcqPCInzKw0NUAT-Ug0_yEz4qB9UzPqmc4p9sJxBvI/edit?usp=sharing

Või saada meil sihtasutus@vvvs.ee