Alanud on registreerimine VVV suvistesse lastelaagritesse. Meil on sel suvel tulemas kaks väga toredat laagrit.

LOODUS- ja KALALAAGER  8-11. JUULi. Laagritasu 95 eurot/laps. Neljapäevane laager algab Vapramäe loodusmajas, teisel päeval  käime Võrtsjärve ääres Järvemuuseumis, sõidame parvel ja püüame kala.

Kolmandal ja neljandal päeval olema Räpinas Lämmi järve ääres külas Räpina sadamas, sõidame paadiga, ja surfilauaga, mängime keskkonnamänge. õhtul püüame kala ja teeme lõkketoitu. Ööbimine telkides, halva ilma korral saame kasutada ka maja.  Lapsed ööbivad kahel  päeval kodus, üks öö telgime  Lammi järve ääres. Laagrisse tuleb kaasa võtta oma telk või jagada seda sõbraga. Laagrisse ootame iseseisvat, seiklus- ja  looduhuvilist last, kellel on huvi saada teadmisi ka kalastamisest. Laagri läbiviimist toetab KIK.

KUNSTILAAGER  6-8. august. Laagritasu 80 eurot/laps. Laager toimub kahel päeval Vapramäe Loodusmajas ja ühel päeval Luke mõisapargis. Laagripäev kell 9- 17. Lapsed ööbivad kodudes. Laagrisse ootame kunstihuvilist last, kel meeldib maalida ja meisterdada. Laagri läbiviimist toetavad Nõo vald ja Kultuurkapital.

 

Registreerimine meilile sihtasutus@vvvs.ee. Registreerimisel palume lisada lapse nimi, vanus, klass, kool. Lapsevanema nimi, kontaktmeil ja telefon.

Info telefonil 5088359 Gea Järvela.

 E-pood
E-pood