Loodusmatkadel ja loodushariduslikel sündmustel osalejate omapanus suureneb

Alates uuest aastast  suureneb Vapramäe Vellavere Vitipalu Sihtasutuse korraldatud loodusmatkade ja muude loodushariduslike sündmuste omaosalus. Aastaid projektide toel ja valdavalt tasuta korraldatud matkasarjad, loodusõhtud, õppematkad, loodushariduslikud programmid jt vajavad jätkamiseks osalejatelt suuremat panust. 

 “Soovime jätkata traditsioonilise matkasarjaga ning planeerime uuendada mitmeid loodushariduslikke programme, kuid vähenenud rahastuse ja kordades kasvanud kulude tõttu ei ole see tasuta enam võimalik,” selgitas sihtasutuse juht Gea Järvela. “Vaatasime juhatuse ja retkejuhtide esindajatega  üle kõik meie teenused ja otsustasime raske südamega, et väike omapanus lisandub kõigile sündmustel osalejatele, väljaarvatud alla 7 aastased lapsed ja puudega inimesed, kes saavad endiselt osaleda tasuta. Õpilastele, peredele ja seenioritele kehtivad soodushinnad. Pakume võimalust osta toetajapilet ning soetada ka  taskukohane matkasarja ühispilet.”

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus on mittetulundusühing, mis tegutseb aastast 1999 kujundades lastes, noortes ja peredes loodust säästvat mõtteviisi kvaliteetse loodushariduse ja säästliku loodusturismi kaudu. 2023. aastal osales meie matkadel  ja loodushariduslikes programmides  5823 suurt ja väikest loodussõpra.

 

Vaata Sündmuste kava 2024 piletite hinnad leiad SIIT

Lisainfo Gea Järvela sihtasutus@vvvs.ee, telefon 5088 359E-pood
E-pood