Select Page
  • Eesti
  • English
  • Latviešu valoda

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

Uudised

Loodusõhtu Vapramäe Loodusmajas astrofotograafiaga Karliga 20. märts kell 18.30

Karl Lestal on hobiastrofotograaf, kelle teekond taeva pildistamise maailmas algas umbes 10 aastat tagasi. Oma esimese teleskoobi soetas ta poolenisti läbi juhuse ja peamiselt selleks, et lihtsalt mõnikord kuud või teisi suuremaid taevakehi vaadelda. Üks asi viis teiseni ning ajapikku on vaatlemisest saanud taevaste objektide ja nähtuste jäädvustamine.
Õhtu jooksul jagame soovitusi, kuidas alustada astrofotograafiaga, mida selle juures silmas pidada ja milliseid vigu vältida. Räägime natuke kasutatavast tehnikast ja tarkvarast ning vaatame mõningaid Karli tehtud fotosid.
Osalustasu 5 eurot, sooduspilet 2 eurot (õpilased ja noored kuni 26 aastat, pensionärid). Perepilet 12 eurot. Lapsed kuni 7 aastat tasuta.
Tasumine eelistatult ülekandega: Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus, EE941010220001454014 – selgituseks nimi, kes registreerimise teeb. Kohapeal arveldamine ainult sularahas.
Loodusõhtule palume registreerida meilile sihtasutus@vvvs.ee.
Lisainfo telefonil 5254172.
Loodusõhtu läbiviimist toetab KIK.
 

JÄLGEDE JAHT PÄRIS METSA! 2. märts kell 11.00

MATK VITIPALLU - SUURE UMBJÄRVE ÜMBRUSESSE, 2. MÄRTSIL ALGUSEGA KELL 11. Seekordsel talvisel JÄLGEDE õppepäeval LÄHEME PÄRIS METSA, matkarajalt eemale ja uurime, kes ja kuidas on metsa oma jäljed jätnud? Retkejuht viib sind sinna, kuhu su jalg veel sattunud ei ole ja...

Tule koolivaheajal kalalaagrisse!

TULE KALALAAGRISSE! Meil on koolivaheajal tulemas midagi tõeliselt vahvat! Kui sa tahad teada, kuidas käib talvine kalapüük ja sulle meeldib kokata kalaroogi, sekka meisterdada ja mängida bingot - siis mulle tundub, et need kaks päeva on just sulle! Laarisse sobib iga...

LIITU VVV KLUBI UUDISKIRJAGA
VVV KLUBI liikmeskonna loomise eesmärgiks on kaasata vabatahtlikke maastikukaitsealade arengule ja kaitsele, kus igaühel on võimalus midagi looduse heaks ära teha. VVV KLUBI annab Teile eelise osaleda kõikidel sihtasutuse poolt korraldatud loodus- ja spordiüritustel, talgutel ja väljasõitudel.

ASUKOHT