VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU SIHTASUTUS

Uudised

VVV LASTELAAGRID SUVEL 2024

Alanud on registreerimine VVV suvistesse lastelaagritesse. Meil on sel suvel tulemas kaks väga toredat laagrit.

LOODUS- ja KALALAAGER  8-11. JUULi. Laagritasu 95 eurot/laps. Neljapäevane laager algab Vapramäe loodusmajas, teisel päeval  käime Võrtsjärve ääres Järvemuuseumis, sõidame parvel ja püüame kala.

Kolmandal ja neljandal päeval olema Räpinas Lämmi järve ääres külas Räpina sadamas, sõidame paadiga, ja surfilauaga, mängime keskkonnamänge. õhtul püüame kala ja teeme lõkketoitu. Ööbimine telkides, halva ilma korral saame kasutada ka maja.  Lapsed ööbivad kahel  päeval kodus, üks öö telgime  Lammi järve ääres. Laagrisse tuleb kaasa võtta oma telk või jagada seda sõbraga. Laagrisse ootame iseseisvat, seiklus- ja  looduhuvilist last, kellel on huvi saada teadmisi ka kalastamisest. Laagri läbiviimist toetab KIK.

KUNSTILAAGER  6-8. august. Laagritasu 80 eurot/laps. Laager toimub kahel päeval Vapramäe Loodusmajas ja ühel päeval Luke mõisapargis. Laagripäev kell 9- 17. Lapsed ööbivad kodudes. Laagrisse ootame kunstihuvilist last, kel meeldib maalida ja meisterdada. Laagri läbiviimist toetavad Nõo vald ja Kultuurkapital.

 

Registreerimine meilile sihtasutus@vvvs.ee. Registreerimisel palume lisada lapse nimi, vanus, klass, kool. Lapsevanema nimi, kontaktmeil ja telefon.

Info telefonil 5088359 Gea Järvela.

 

VVV LASTELAAGRID SUVEL 2024

Alanud on registreerimine VVV suvistesse lastelaagritesse. Meil on sel suvel tulemas kaks väga toredat laagrit. LOODUS- ja KALALAAGER  8-11. JUULi. Laagritasu 95 eurot/laps. Neljapäevane laager algab Vapramäe loodusmajas, teisel päeval  käime Võrtsjärve ääres...

TAIMEDE TUNDMISE MATK VAPRAMÄEL 15.juuni kell 11.00

TAIMEDE TUNDMISE MATK VAPRAMÄEL 15. juunil kell 11 alustame matka Vapramäe loodusmaja juurest ja kulgeme paar tundi mitmekesisel maastikul. Tutvume erinevate taimekooslustega ja määrame tuntud ja vähemtuntud taimi. Taimi tutvustab bioloog Peedu Saar. Matk on...

Kalender
LIITU VVV KLUBI UUDISKIRJAGA
VVV KLUBI liikmeskonna loomise eesmärgiks on kaasata vabatahtlikke maastikukaitsealade arengule ja kaitsele, kus igaühel on võimalus midagi looduse heaks ära teha. VVV KLUBI annab Teile eelise osaleda kõikidel sihtasutuse poolt korraldatud loodus- ja spordiüritustel, talgutel ja väljasõitudel.

ASUKOHT
E-pood
E-pood