Select Page

Kõik algab plaanist. Kui plaani ei ole võib vabalt seenele minna. Või kuule.

Seega, plaan oli see värk koos vajalike fotodega 2 päevaga ära teha. Mõeldud-tehtud, nagu tegijatel ikka juhtub. Esimene päev kasutame sisepõlemismootorit, teisel päeval kondimootorit. Esimesel päeval oli generaalplaani alusel kõik Elvast kaugemal ja lõuna-lääne poole peal asuvad punktid, teisel päeval Luke-Tõravere-Vapramäe ja terve Elva. Nojah, Tartu laeva foto tuli hiljem teha. Laev sildus tol päeval parajasti vale koha peal, polnudki keset jõge, aga miskit polnud teha – laev pole inimene: “et tule nüüd siia kohta ja vaata nüüd kaamerasse”.

P.S. Vihje matkajaile, ilma mobiilse GPS-ita on matk hulga seiklusrikkam. Kindlasti saab rohkem tervislikke eluviise harrastada.

Kogu protsess sai paari kuuga tehtud. Alustasime juulis, lõpetasime septembris. Terve kuu läks settimisaega, et õigeid pilte arvutis vajalikesse kohtadesse üles laadida ja sissekanded SA  lehele sättida. Fotod näoraamatusse on juba teel. 

Matkalt saime hea tuju ja lahtise meele. Nägime kohti, kus pole käinud ja mis peamine: tegutsesime mitu päeva terve päeva terve perega koos.

Megatänud ja maani kummardus korraldajaile! 

Kui kunagi-millalgi jälle sarnane mäng ette võetakse, võtame sellest arvatavasti kindlasti osa.