Tutvustus

VVV matkamängu idee seisneb selles, et kutsuda matkama ja õues õppima Lõuna-Eesti koole ja lasteaedu, kuid kindlasti ei öelda osalemissoovi korral ära ka lasteasutustele kaugemalt. Matkamängu teema on kodukoha elurikkus.  Kuidas teema  matkamängu ja looduses õppimisega siduda, jääb iga osaleja klassi/rühma otsustada. Meie jääme huviga ootama matkade kokkuvõtteid.

 

Matkamiseks võib valida ükskõik millise kooli või lasteaia lähedal oleva matkaraja. Matkamängus saab õpilaste grupp osaleda matkates kasvõi kooli omal matkarajal. Matkamise käigus võib läbi viia ka õuesõppe tunni. Oluline on aga matkas osalemisel kokkuvõtte koostamine, milleks võib kasutada matkal tehtud fotosid, joonistusi, kirjutisi jms. Valminud matkamängu kokkuvõte palume panna ülesse VVV matkamängu kodulehele https://vvvs.ee/matkamang-lastele_/ Kes soovib aga koostada põhjalikumat kokkuvõtet, võib selle edastada meile posti teel.

 

Matka kokkuvõtete esitamise tähtaeg on 4. aprill 2022.

 

 Valminud kokkuvõtetest valib SA välja 14 parimat, kellele on auhinnaks õppeprogramm või matk VVV retkejuhiga VVV matkaradadel koos transpordi kompenseerimisega 75 euro ulatuses. Seega on see, milline on kokkuvõte küllalt oluline. Kõik grupid saavad auhinnaks mängus osalemise eest ühe üllatuse grupi kohta. Üllatused postitatakse VVV SA poolt hiljemalt 15. Mail.

 

Matkamängu võitjad saavad valida programmi või matka, mille pikkuseks on 2-3 tundi.

 

Matkamängu läbiviimist toetavad Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

 

E-pood
E-pood