Select Page

Instruction

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus kutsub seltskondi, peresid ja matkahuvilisi külastama Elva puhkepiirkonda ja osalema VVV suvises 2014. aasta matkamängus.

Matkamängus osalemiseks peavad osalejad  külastama Elva puhkepiirkonda.

Matkamängus osalemiseks ja auhindade loosimiseks tuleb läbida vähemalt viis kontrollpunkti.

matkamängu kontrollpunktid PDF

Lisatud juhendist leiate kõik kontrollpunktid, mida aitab ära tunda foto kohast. Juhendis on lisatud pildi asukoht ja koordinaadid.

Selleks, et meie teaksime, et te olete kontrollpunkti ülesse leidnud – tuleb kogu seltskond saada pildile selliselt, et koht oleks žürii poolt ära tuntav.

Sellel aastal oleme püüdnud valida kontrollpunktid selliselt, et oleks lihtne ja huvitav osa võtta ka lastega peredel. Loodame, et osavõtuks vajalike 5 kontrollpunkti läbimine on seekord lihtsam.

Zürii annab punkte iga pildi kohta järgmiselt;

5 punkti saab pilt, kui seltskond on pildil ja koht on züriile ära tuntav.

1 lisapunkti saab pilt  mis on zürii hinnangul täpselt originaali sarnane.

1 lisapunkti saab pilt, kust särab vastu rõõmsameelsus, avastamisrõõm ja seikluslust. Ühesõnaga: lisapunktide saamiseks on vaja veidi vaeva näha ja panna seltskond kaasa elama.

Seekord ei andnud me piltidele täpseid pealkirju, et anda matkamängust osavõtjatele veelgi kaasamõtlemist: Pange pildile allkiri, kus kohas olete või mis on pildil oleva koha täpsem nimi.

Matkamängul saab osaleda    kuni 1. oktoobrini 2014. Matkamängu suureks plussiks on see, et puhkepiirkonna külastamise aja saavad  seltskonnad, perekonnad ja huvilised vabalt valida. Kui täna sajab paduvihma või on lihtsalt tormine ja külm, saab seltskond kokku leppida uue matkapäeva.

Matkamängus saavad osaleda
• seltskonnad
• Pered
• Huvilised

Matkamänguks osalemiseks peab seltskond, pere või huvigrupp olema vähemalt kahe liikmeline.

Kuidas punkte jagatakse?

Iga kontrollpunkti läbimine annab 5 punkti.

Iga kontrollpunkti läbimise eest saab zürii anda 2 lisapunkti 1 lisapunkti täpsuse ja 1 lisapukti originaalsuse eest.

Kokku on võimalik läbida 25 kontrollpunkti. Mida rohkem kontrollpunkte läbitakse, seda rohkem punkte on võimalik koguda.

Seega on kontrollpunktide läbimisega võimalik koguda 125 punkti + 50 lisapunkti.

Žüriil on õigus anda kuni 5 lisapunkti meeskonnale vaimukuse, rõõmsameelsuse, andekuse, seikluslusti, eristumise jms eest.

Kokku liidetakse punktid, mis saadakse kontrollpunktide läbimise eest ja žürii poolt antud lisapunktid.

Matkamängu võitja on enim punkte kogunud võistkond.

Võrdsete punktide korral on võitja enim kontrollpunkte läbinud võistkond.

Kui kõik eelmised näitajad on võrdsed, loositakse auhinnad võrdseid punkte omavate võistkondade vahel.

 

Kuidas toimida?
Kui sul tekkis soov osaleda VVV matkamängus, siis toimi alljärgnevalt:

  1. Et registreerida matkamängus osalemine, tuleb matkamängu kodulehel minna lingile registreeri ning registreerida matkamängus osalemine, täites selleks registreerimise tabeli. Täpsemad juhised registreerimiseks leiad lingilt registreeri.
    Registreerimiseks on soovijatel ka veel üks võimalus: saada meil VVV SA meiliaadressile sihtasutus@vvvs.ee ja teata VVV matkamängust osalemise soovist, lisades järgmised andmed:

Meeskonna registreerija ees- ja perekonnanimi

Registreerija kontaktandmed

e-mail ja telefon

Osalejate arv
Osaleja postiaadress

            Tänav

            Linn/alev/küla

            Maakond

            Postiindeks

  1. Pärast registreerimist saabub teie meiliaadressile teade, et olete registreeritud osalemiseks VVV matkamängus koos kasutajatunnuse ja parooliga, mida saate edaspidi kasutada oma matkast materjalide lisamiseks lingile Mida nägime?

Juhised, kuidas seda täpselt teha, saad, kui klõpsad lingil 2 korda. Kasutades linki Mida nägime? saavad ka teised matkamängus osalejad ja VVV matkamängu kodulehe külastajad lugeda muljeid teie matkast.

  1. Kuidas täita linki Mida nägime?

Tekstilises osas saate kirjutada, kuidas teie matk kulges, samuti lisada oma seiklusi, äpardusi, avastamisrõõmu…

Lisaks tekstile peate lisama piltidena üles leitud kontrollpunktid. Oluline on, et igal asukoha pildil oleks peal ka kogu matkaseltskond. Üles laetavad pildid peavad olema JPG või GIF vormingus (formaadis), pildi suurus ei tohi ületada 1MB, soovitame aga kasutada veelgi väiksemat pildiformaati. Pildile saab panna allkirja. PALUME JÄLGIDA, ET PILDI NIMES EI OLE TÄPITÄHTI.

Saate lisada matka kokkuvõtte ka PDF failina. Oluline on sel juhul kontrollida, et fail ülesse laaditakse ja pärast kenasti loetav ja arusaadav on. PALUME JÄLGIDA, ET FAILI NIMES EI OLE TÄPITÄHTI.
Matka kokkuvõtte peab VVV SA kodulehele jõudma 1. oktoobriks 2014, aga me ei soovita seda jätta viimasele päevale. Piisab ju ühest elektrikatkestusest, et plaanitu tegemata jääb.

  1. VVV SA juhtkond vaatab saabunud matkade kokkuvõtted üle ja teeb 20. oktoobriks teatavaks VVV matkamängu võitjad. Võitjad pannakse ülesse VVV matkamängu lingile Auhinnad. Võite saab lunastada üks aasta ehk 20. oktoobrini 2015, kui võidu väljapanija ei ole määranud teisiti. Võidu väljavõtmise aeg peab olema sobilik mõlemale osapoolele.

Võidavad kõik
Selles matkamängus osalemisel kaotajaid ei ole. Kõik matkamängus osalejad võistkonnad saavad kingituseks loodusraamatu. LOODUSRAAMAT EDASTATAKSE AINULT NEILE OSALEJATELE, KES REGISTREERIMISEL LISAVAD TÄPSE POSTIAADRESSI JA NIME.

Kõik osalejad saavad teada, et matkata on mõnus!

VVV tunnuslause on: Elamus loodusest! Kutsume kõiki saama elamust looduses olemisest!

VVV Matkamängu: Kontrollpunktid leiad siit